Tvorba e-publikací

Existenci internetu a e-commerce jsme přijali celkem klidně a taková ta udělátka jako internetové stránky a e-maily nás nijak nevzrušují. Dokonce víme, co znamená HTTP, FTP a CRM. Pro všechny nabízíme zajímavý obsah, který vašim zákazníkům řekne mnohé o vás i o vašem vztahu k nim.

Umíme připravit koncepci elektronických publikací a stejně dobře zvládneme i jejich naplnění těmi správnými a odpovídajícími texty. Můžeme vám doporučit to nejlepší řešení a stejně tak ho můžeme rozhýbat na vašich internetových stránkách, čtečkách vašich dodavatelů nebo na mobilech či tabletech vašich zákazníků.

Chcete virtuální časopis, ve kterém se bude listovat tak autenticky, až ke čtenářům dolehne vůně tiskařské černě? Zachtělo se vám snad oslovovat zástupy vdavekchtivých dam směřujících do vašeho svatebního salonu měsíc co měsíc krásným newsletterem? Nebo jste podlehli kouzlu PDF a potřebujete vytvořit reprezentativní publikaci právě v tomto formátu? Začněme od začátku a pomalu a zřetelně vyslovte své přání. Další si domyslíme nebo vymyslíme.